5 visvairāk tūrisma objektu pasaulē

Vai jūs zinājāt, ka 40 procenti Ņujorkas metro sistēmas ir virs zemes un darbojas 24 stundas diennaktī? Vai jūs zinājāt Londonu, Anglija piesaista vairāk starptautisko viesu nekā jebkura cita planētas pilsēta? Lasiet tālāk, lai atklātu jautrākus ceļojumu niekus!

Lasvegasa

Tas apžilbina no pirmā acu uzmetiena ar visām mirgojošajām lampiņām un vairāku pasaules ikonu kopijām. Tad jūs saprotat, ka tas izskatās vairāk kā lipīgs atrakciju parks, nevis pilsēta, un pamanāt, ka tas nav nekas vairāk kā viens garš bulvāris. Jūs galu galā vaicājat sev “vai tas tiešām ir viss, kas tam ir?” Lieliskās, bezgaršīgās viesnīcas un kazino var atsaukties uz lielu jūgendstila bagātības segmentu, taču Lasvegasa patiešām ir ceļojuma vērta tikai tāpēc, lai piedzīvotu “jums jāredz, lai ticētu” pieredzi, kurai nevajadzētu ilgt vairāk kā 24 stundas.

Londonas acs

Ak, nāc uz Londonu, vai tiešām ir jāpārvērš pasaules ritenis par vienu no jūsu galvenajām atrakcijām? Jūs esat pilsēta, kurā ir daži no pasaules izcilākajiem muzejiem, un, lai arī jūsu vēsturiskie pieminekļi ir bāli, salīdzinot ar Parīzi vai Romu, risinājums nav atrakciju parkam līdzīga atrakcija. Vai varbūt tā ir: Šī ir Lielbritānijas populārākā apmaksātā tūristu piesaiste. Varbūt tāpēc, ka daudziem cilvēkiem “garākais pasaules rats”! izklausās kā obligāts darījums.

Sanfrancisko vagoniņi

Jā, tās ir pilsētas ikonas, bet maksāt piecus dolārus par īsu braucienu kalnā un lejā ir tūristu slazds. Automašīnās nav nekā tāda, ko neredzētu no ārpuses, tāpēc braukšana ar tiem ir nekas vairāk kā pieredze, kas darīta.

Holivudas slavas celiņš

Negaidiet, ka uz šīs slavenās ielas notiks šarms. Tā ir citādi parasta iela, kurā milzīgi pūļi fotografējas uz ietves. Ap viņiem ir slavenību imitatori un lipīgi suvenīru veikali. Nē, jūs nepamanīsit īstas slavenības - jūs, visticamāk, redzēsit bezpajumtnieku puisi dažu pēdu attālumā no visa tūristu uzbudinājuma.

Fisherman’s Wharf, Sanfrancisko

Mēs mīlam Sanfrancisko, bet mums šajā sarakstā jāiekļauj vēl viena no tās atrakcijām. Šis krastmalas tūristu slazds ir piepildīts ar lipīgiem suvenīru veikaliem un restorānu ķēdēm, tālu no reālās Sanfrancisko pieredzes, kas patiesībā ir viens no autentiskākajiem un izsmalcinātākajiem, kādi jums būs Amerikā.