5 iemesli, lai apmeklētu Beau Vallon un Savoy Seychelles Resort & Spa

Beau Vallon ir vienīgā pludmale Mahe salā Seišelu salās, kurā ir viss. Mierīgs okeāna riņķis ved uz smilšainu pludmali, piedāvājot divas iespaidīgas snorkelēšanas vietas, aktīvu un rosīgu naktsdzīvi un virkni 5 zvaigžņu viesnīcu, ieskaitot Savoy Seychelles Resort & Spa.

Okeāns ir tavā pusē

Beau Vallon nozīmē “skaista ieleja”. Un šī patiešām ir skaista ieleja ar izliektu pludmales lenti, kas stiepjas vairāk nekā 3km gar okeānu. Tas ir piparots ar kokiem, kas laiski karājas virs ūdens un tā mīkstajām smiltīm.

Mierīgajos ūdeņos un smilšainajā okeāna gultnē nav zemūdens strāvas, akmeņu vai koraļļu, kas padara Beau Vallon par drošu un ideālu vietu jauno ģimeņu atpūtai.

Snorkelēšana

Netālu ir pāris lieliskas snorkelēšanas vietas. Viens no tiem ir Anse Majors - neliels līcis Mahe salas ziemeļu daļā. Jūs to varat sasniegt aptuveni stundas laikā, dodoties kājām, dodoties pār mežu vai ar taksometru no Beau Vallon.

Reef Anse Major ir labi saglabājušies koraļļi, kur dzīvo dažādas zivis un jūras dzīvnieki, kas slēpjas to plaisās. Jo īpaši jūs varat atrast zilu plankumu grupējumu, zaļu putnu kņagu, balto plankumu buksi vai jaunu vairāku purva putnu sugu īpatņus.

Otra ir Ste. Annas jūras parks. Tas ir apmēram 5 km ar laivu no Viktorijas. Makšķerēšana ir aizliegta, bet starp jūras zāli var redzēt lielus jūras bruņurupučus un draudzīgas zivis, kas peldēs tieši tev blakus. Milzīgs planktona daudzums no aprīļa līdz decembrim šajos ūdeņos piesaista lielus manta starus.

Spa centrs

Pēc aktīvas dienas pludmalē vai drudžainas, mūzikas piepildītas nakts, atpūtieties klusumā un komfortā viesnīcas Spa. Ir vairākas procedūras, ieskaitot masāžas, iesaiņošanu un dažas procedūras ar parakstu, kurās izmanto tikai Sothys produktus. Pieejamas arī romantiskas pāru procedūras.

Vietējie tirgi un gadatirgi

Katru trešdienu un katra mēneša pēdējo sestdienu pludmalē atveras populārais tirgus Bazar Labrin. Ir daudz aizraujošu stendu, un tirgus kļūst īpaši rosīgs no aptuveni pulksten 16 līdz 20.30.

Kioskos līdztekus vietējai mākslai un amatniecībai tiek pārdoti garšīgi ēdieni, garšvielas un zivis, savukārt bārbekjū tiek piedāvātas svaigi nozvejotas zivis un banānu St Jacques fritters, grilēti maizes augļi un daudz citu vietējo gardumu, tostarp papaijas čatnijs, mango salāti vai sarkanās lēcas.

Dzīvā mūzika nodrošina ballīšu atmosfēru, jo vietējie mūziķi un grupas bieži rīko ekspromtu izrādes

Nakts dzīve

Dažiem nabadzīgiem naktsdzīves maršrutiem taksometros uz īsu 15 minūšu braucienu uz pilsētu. Atrodas Francis Rachel ielā, Gran Kaz Casino lepojas ar bāra zonu ar platekrāna televizoru, kas parāda jaunākos sporta pasākumus.

Mucas nakts klubs Revolution Avenue ir laba vieta, kur satikt vietējos iedzīvotājus, uzspēlēt baseinu un dzirdēt mūzikas sajaukumu, ieskaitot regeju, vietējo kreolu mūziku, deju un hip-hop. Atvērts no ceturtdienas līdz svētdienai, tas ir sadalīts divos stāvos - atpūtas bārs atrodas pirmajā stāvā, bet mūzikas zāle - pagrabā.

Boardwalk bārā un grilā Edenas salā, apmēram 3,5 km no Viktorijas, paveras lielisks skats uz kalniem, jahtu ostu un okeānu. Jūs varat baudīt brokastis, pusdienas, vakariņas un jebko citu, ieskaitot rīta kafijas un kokteiļus. Īpašos pasākumos ietilpst karaoke katru trešdienu, izslāpusi ceturtdiena ar dzīvo mūziku no La Mezcla, rezidējošie dīdžeji un dzīvās grupas piektdien un sestdien.

Rogan's Irish Bar (3. līmeņa Docklands, Latanier Rd) ir autentisks īru krogs, kuru vada īrs. Tā ir vienīgā vieta Seišelu salās, kur varat nobaudīt leģendāro Ginesa sporta veidus un skatīties sporta veidus uz lielajiem TV ekrāniem un pat baudīt karaoke.

Bet jūs varat baudīt nakti un okeānu, uzturoties viesnīcā un uz Beau Vallon. Okeāna klāja bārs ir atvērts līdz pusnaktij, un jūs varat dzert Seišelu salu alus dzērienu, izklaidējot dzīvo mūzikas grupu.