5 iemesli, kādēļ jūs vēlaties izmēģināt STABILO tieši tagad

Sākot ar spilgtām krāsām un beidzot ar ilgstošu izslēgšanas laiku, ir daudz iemeslu, kāpēc mēs mīlam STABILO produktus, un kāpēc arī jūs to darīsit! Iepazīstieties ar dažiem no viņu mākslas piepildītajiem padomiem un viltībām zemāk un gatavojieties atbrīvoties, atlaist radošumu un izklaidēties sava nākamā mākslas projekta laikā. Izbaudi!

1. Tas atbrīvo

STABILO 2017. gada kampaņa ir “Atbrīvo savas patiesās krāsas”. Kampaņas nosaukums ir aicinājums uz to, kā mēs varam būt krāsainākie un labākie paši, izmantojot radošumu un krāsas.

2. Tas ir krāsains

Viņu Point 88 Fineliners ir pieejami vairāk nekā 40 izteiksmīgās krāsās, padarot tos par vienu no krāsainākajiem fineliner zīmoliem tirgū. Šeit ir demonstrācija par to, kā, izmantojot šos parocīgos rīkus, izveidot skaistu tauriņu!

3. Tas ir elastīgs

Viņu CarbOthello Pastel zīmuļi ir neticami maisāmi, pateicoties to krītainajiem pigmentiem. Tos var izmantot arī kā akvareļu zīmuļus, jo tie uzreiz reaģē uz mitru otu vai iepriekš sagrieztu papīru.

4. Tas ir radošs

Ja vēlaties, lai jūsu arsenālā tiktu pievienots cits radošās mākslas rīks, jums vajadzētu apskatīt Pen 68, ko var izmantot arī kā ūdens krāsu. Vienkārši satveriet savu ūdens suku un izmēģiniet to!

5. Tā ir vecā skola (bet līdz ar jauno skolas stilu)

Vai jūs zinājāt, ka STABILO tika nodibināts 1855. gadā? Tas ir 162 gadus vecs uzņēmums! Zemāk redzams īss fragments par uzņēmuma interesanto vēsturi.

Pievienotā prēmija: Daudziem STABILO produktiem, piemēram, Point 88 Fineliners un Pen 68 marķieriem, ir noteikts vairāk nekā 24 stundu ierobežojums. Hooray, lai vairs nebūtu sausu pildspalvu!