5 lietas, kas jums jāzina pirms ceļojuma uz Bangkoku

Taizeme ir brīnišķīga vieta Dienvidaustrumu Āzijā. Un galvaspilsēta Bangkoka ir dzīves un rosības pilna. Sākot no pilsētas dzīves šarma līdz virtuvei

1. Darījuma slēgšanas politika

Ja jums patīk kaut kas pirkt un brīdī, kad izrādāt interesi, pārdevējs palielinās likmi. Tāpēc esiet gatavi kaulēties. Veiciet dažus trikus, piemēram, kādu laiku dodieties prom, un tad pasakiet pārdevējam, ka saņemat to pašu par lētāku cenu. Izņemot pārtikas preces, jūs varat viegli kaulēties par visām citām precēm vietējā ielas tirgū Bangkokā. Lieki piebilst, ka vietējais tirgus ir patiešām labs moderns un moderns.

noteikti būs satriekts Bangkokā.

2. Dodieties sabiedriskajā transportā

Sabiedriskajam transportam ir daudz iespēju. Tāpēc, pirms īrējat dārgu taksometra pakalpojumu, padomājiet par autobusu, vilcieniem un laivām. Vilcieni un laivas ir ātrāki nekā citi pārvadājumi. Vienmēr pārliecinieties, ka jums ir debess vilciena un metro karte, ja vēlaties klīst pa pilsētu un izpētīt. Laivas ir ļoti labs risinājums, ņemot vērā, ka nav satiksmes problēmu. Tie ir arī labi savienoti ar daudzām vietām.

3. Gada cena

Neuzreiz dodieties uz cenu, kuru norādījis taksometra vadītājs. Viņi vienmēr cenšas gūt papildus no tūristiem. Vienmēr ejiet uz tuvējo galveno ceļu no savas viesnīcas un brauciet ar taksometru pats, drīzāk rezervējiet tieši no viesnīcas. Pareizi sarunājieties ar vadītāju par vietām, uz kurām vēlaties doties, ja tajā iekļauta automaģistrāle un vai viņš brauks pēc skaitītāja. Ieslēdziet GPS un pārbaudiet, vai autovadītājs ved jūs uz izvēlēto likteni bez ekskursijas.

4. Pieredze Tuk Tuk

Apmeklējot Bangkoku un bez tuk tuk pieredzes? Šis ir patiešām jauks brauciens, it īpaši, ja vēlaties izpētīt pilsētu. Tie ir lēti un ļoti ērti ceļojumā. Tie galvenokārt aptver īsus vietējos rajonus, kas ir labi, ja vēlaties sajust pilsētu.

5. Autentisks taizemietis

Taizemes ēdieni ir dzirdinoši. Kad esat nobaudījis tādu ēdienu kā Taizemes zaļā karija vai Sarkanā vistas karija, jūs pieturēsities tikai pie Taizemes virtuves. Dažiem patīkamiem un autentiskiem ēdieniem dodieties uz vietējām pārtikas stendiem. Viņi piedāvā svaigu un garšīgu ēdienu par pieņemamu cenu. Ja pamanāt, ka kāds vietējais pārtikas centrs piesaista pūli, zināt, ka veikalā ir patiešām lieliski ēdieni. Daži no slavenajiem Taizemes ēdieniem ir vistas gaļa ar Indijas riekstiem, Taizemē cepti rīsi, vistas baziliks un daudzi citi, kas priecājas