6 labākās apmeklēšanas vietas Itālijā

Šī bagāžas formas valsts, kas atrodas Dienvideiropā, ir viens no pasaules populārākajiem ceļojumu galamērķiem vairāku iemeslu dēļ, kas ietver mākslas bagātības, modernu modi, satriecošas ainavas, kaislīgus cilvēkus un augstākās klases virtuvi. Itālija piedāvā tik daudz redzēt un darīt, ka izpēte prasīs visu mūžu. Pārskats par labākajām Itālijas apmeklēšanas vietām:

1. Neapole

Viena no aizņemtākajām valsts galvaspilsētām Neapole ir Kampānijas reģiona galvaspilsēta Itālijas dienvidos. Neapoles pilsēta piedāvā mākslas darbu un vēsturisko vietu dārgumu krātuvi, kā arī rosīgu veikalu, restorānu un naktsdzīves vietu atmosfēru. Daudzi iecienīti itāļu ēdieni ir cēlušies no šejienes, piemēram, pica, spageti un parmigiana. Šie ēdieni Neapolē tiek uztverti nopietni, un tiem parasti ir svaigas, uz vietas audzētas sastāvdaļas. Tā kā netālu atrodas slavenās vietas, piemēram, Neapoles līcis un Pompejas, Neapole piedāvā ideālu bāzi, lai paliktu, izpētot apkārtni.

2. Itālijas ezera apgabals

Itālijas ezera apgabals stiepjas pāri Ziemeļitālijai. Lielākās daļas ezeru dienvidu gali ir samērā līdzeni, bet ziemeļu gali ir kalnaini, jo ezeri nonāk dziļi Alpos. Vairāk nekā 100 gadus tūristu iecienītie Itālijas ezeri apvieno labu laiku ar pievilcīgu ainavu. Garda ir lielākais ezers, un no tā paveras satriecoša ainava, it īpaši tās kalnainajos ziemeļu posmos. Como ir tikpat satriecošs, ka meža nogāzes paceļas tieši no ūdens malas. Tālāk uz rietumiem Maggiore ir mazāk populārs, taču tikpat skaists ar vairākiem populāriem ģimenes kūrortiem.

3. Sicīlija

Lielākā Vidusjūras sala Sicīlija ir Itālijas autonoms reģions, kurā ietilpst arī vairākas mazākas salas. No Kalabrijas cietzemes reģiona to atdala Mesīnas jūras 5 km (2 jūdzes) šaurumi. Katras lielās Vidusjūras civilizācijas mājvieta Sicīlijai ir bagāta ar mākslu un vēsturi; no Agridžento tempļu ielejas līdz Palermo baroka stila baznīcām. Salas visspilgtākais ģeoloģiskais elements ir Etnas kalns - Eiropas augstākais aktīvais vulkāns.

4. Cinque Terre

Ar nozīmi “Piecas zemes” Cinque Terre sastāv no pieciem Riomaggiore, Manarola, Vernazza, Monterosso un Corniglia ciematiem. Cinque Terre ciematos, kas atrodas Itālijas ziemeļrietumu piekrastes reģionā Ligūrijā, ir dažas no valsts skaistākajām ainavām, kas ietver stāvas klints malas un vīna terases, kas datētas ar simtiem gadu. Starp daudzajiem dārgakmeņiem Cinque Terre lepojas ar gadsimtiem senu pārgājienu ceļu kompleksu, no kura paveras daži no Itālijas krāšņākajiem skatiem uz piekrasti. Zilā taka ir bruģēta taka, kas savieno visus piecus ciematus un ir piemērota visiem vecumiem.

5. Milāna

Milāna, kas gandrīz iznīcināta no smagajiem sprādzieniem Otrā pasaules kara laikā, kopš tā laika ir rekonstruēta un tagad spīd kā viena no bagātākajām pilsētām Eiropā. Plaši uzskatīts par mega modes centru, kas kupls dizaineru veikalos, Milāna piesaista daudzus arī tādos izdzīvojušos pasaules slavenos dārgumos kā Leonardo da Vinci glezna, Pēdējais vakarēdiens, La Scala operas nams, Castello Sforzesco un viena no pasaules lielākajām gotikas katedrālēm. Neskatoties uz to, Milāna dažkārt šķiet mazāk itāliešu, salīdzinot ar valsts vēsturiskajām pilsētām, un vairāk kā krāšņa pilsēta ar modernu arhitektūru.

6. Pompejas

Viens no Itālijas visvairāk apmeklētajiem tūristu galamērķiem Pompeja ir slavenā Romas pilsēta, kas gandrīz 1700 gadus pēc kataklizmiskās Mt. izvirduma tika apglabāta zem vairākām pēdām vulkānisko pelnu. Vezuvs. Pompejas izrakumi sākās 1748. gadā, un šī teritorija vēl nav pilnībā atklāta. Vietne atrodas netālu no mūsdienu Neapoles pilsētas. Ekskursija pa Pompeju piedāvā aizraujošu ieskatu senās Romas pasaules ikdienā. Apmeklētāji var pastaigāties pa senām ielām, lai redzētu maiznīcu, bordeļu un pirts paliekas.