MAKSĀJUMI Kā darbojas akvarelis: 4 ātri padomi iesācējiem

Akvarelis vienmēr ir ticis uztverts kā ļoti nepiedodams līdzeklis, kas piedāvā ļoti nelielu kontroli, ”saka O’Konors. “Tas var radīt daudz neapmierinātības. Bet ar akvareļu iespējamie efekti un gaismas mazgāšana ir nepārspējami. Lai izmantotu akvareļa darbības priekšrocības, ir jāzina dažas pamata lietas. ”

Papildus gesso varat apsvērt visaptveroša toņa piemērošanu, lai gleznā uzreiz iestatītu noskaņu. Piemēram, spilgti balta krāsa var neveicināt garastāvokļa, vētrainu gleznu, bet gaiši zilgani pelēks pārklājums var dot jums košāku virsmu, lai izveidotu vēlamo.

Dažas otas ir labāk krāsojamas nekā citas. Piemēram, jūsu delikātās akvareļu sukas tiks dzīvas uz izturīgās virsmas: tās ir pārāk mīkstas un delikātas, lai krāsu uzliktu pārliecinoši. Parasti labāka izvēle būs speciāli izstrādātas akrila vai eļļas krāsas sukas ar garākiem rokturiem un stingrākiem sariem, kas gan labāk notur, gan izkliedē biezāku krāsu.

Atrodiet pareizos materiālus
Pārlieku mazu vai sliktas kvalitātes papīra suku izmantošana ir vilšanās iespēja.

Padomājiet atpakaļ
Tā vietā, lai sāktu ar tumšajām krāsām un pēc tam pievienotu gaišākas krāsas, sāciet ar gaišākām vietām un pēc tam pārejiet uz tumšākām krāsām. Pat ja slapjš, mazais var izrādīties smagnējs. Pirms sākat krāsot, pārliecinieties, ka jums ir droša vieta, kur nožūt. Esiet ļoti uzmanīgs, ja to nožāvējat uz avīžpapīra vai papīra, jo pat vismazākais krāsas pieskāriens var izraisīt pielipšanu un netīru tīrīšanu. Nelipīga virsma ir lieliska, ja iespējams.

Vienkāršojiet
Kā pašmācīts mākslinieks ar ilggadēju pieredzi esmu secinājis, ka vissvarīgākais ir vienkāršot. Es esmu mēģinājis to pateikt ar saviem rakstiem, grāmatām un DVD. Jūs manīsit manus paņēmienus, izmantojot ļoti vienkāršās, soli pa solim demonstrācijas, kas iekļautas filmā Akvarelis kustībā.

Lietojiet pietiekami daudz ūdens
Kad esat sapratis, kā ūdeni un krāsu izmantot savā labā, pārējais ir atkarīgs no jums. Lai arī eļļas krāsas nožūs apmēram tādā pašā krāsā, kā izskatās, uzklājot, akrila krāsa nožūs nedaudz tumšāka, nekā izskatās, kamēr jūs gleznoju. Attiecīgi pielāgojiet krāsu sajaukumus tā, lai gatavais gabals nebūtu tumšāks, nekā jūs vēlaties. Jūs varat pārbaudīt gala rezultātu pirms krāsas uzņemšanas, nedaudz nokrāsojot papīra gabalu un redzot, cik tumšs vāls izžūst.