Krāsu sajaukšana 101: Kā sajaukt brūno krāsu akrilā

Brūnās krāsas sajaukšana ir ārkārtīgi vienkāršs process ar akrila krāsu. Lai arī ir vairāk nekā viens veids, kā sajaukt brūno krāsu, šī metode, kurā tiek izmantotas pamatkrāsas, ir ideāli piemērota iesācējiem, jo tā ir vienkārša, tajā tiek izmantoti apgleznošanas piederumi, kas, iespējams, jau ir jūsu krājumos, un tas ļauj daudz uzlabot un pielāgot. jūsu sajaukšanā.

KĀ MAISĪT PELNU KRĀSU AKRILĀ

JŪS VAJADZĪGS:

  • Akrila krāsa sarkanā, dzeltenā, zilā un necaurspīdīgā baltā krāsā
  • Palete
  • Paletes nazis
  • Ota
  • Darba virsma jauktu krāsu pārbaudei
  • Ūdens sukas mazgāšanai
  • Papīra dvieļi paletes naža tīrīšanai starp krāsu sajaukšanu

Piezīme: es izmantoju kadmija sarkano, kadmija dzelteno vidējo, ceruleja zilo un titāna balto krāsu. Jums nav jāizmanto šīs precīzās nokrāsas, bet mēģiniet izmantot diezgan pamatīgu katras pamatkrāsas versiju un necaurspīdīgu baltu krāsu.

1. SOLIS:

Iestatiet savu paleti. Uz savas paletes novietojiet aptuveni vienāda izmēra sarkanās, dzeltenās un zilās lellītes, atstājot daudz vietas starp katru krāsu. Pievienojiet arī baltu gabals.

2. Solis:

Apvienojiet apmēram vienādu katras pamatkrāsas daļu

Sajauciet kopā, izmantojot savu paletes nazi. Tas progresēs no trīs atšķirīgām krāsām līdz dubļainam maisījumam līdz brūnai. Rezultāti var nedaudz atšķirties, īpaši, ja jebkurai no primārajām krāsām izmantojāt atšķirīgu nokrāsu nekā es.

3. SOLIS:

Šis solis ir kaut kas tāds, ko es personīgi vēlētos darīt, un domāju, ka arī jums varētu patikt. Kad esat sajaucis šo “primāro” brūnu, pievienojiet maisījumam nedaudz baltas krāsas.

Tas var būt mazāks daudzums nekā citām krāsām, kuras pievienojāt, lai padarītu brūnu. Tas nav domāts tik daudz krāsas izgaismošanai, cik tas ir, lai to ieviestu. Necaurspīdīga balta krāsa padarīs jūsu brūno krāsu necaurspīdīgāku, piešķirot tai lielāku piepūli jūsu buksi audekla vai gleznojuma virsmas pārklājuma ziņā.

4. SOLIS:

Tātad tagad jums ir pamata, diezgan mīksta brūna krāsa. Vai tas ir precīzi brūns, kuru vēlaties izmantot gleznai? Satriecošs; tev ir labi iet.

Tomēr bieži gleznojot, ir nepieciešama konkrētāka krāsas versija, lai tā atbilstu jūsu redzējumam. Šo brūno krāsu var pilnveidot, pievienojot vairāk vai mazāk primāro krāsu un balto, lai tā būtu lieliski piemērota jūsu vajadzībām. Šeit ir daži pamata pasākumi, lai mainītu brūno. Spēlējiet ar šīm metodēm, pielāgojot tās savām vajadzībām.

LABĀKAM BRAUNAM

Gaišāki brūni labi darbojas, lai krāsotu akcentus, kafiju ar pienu un gaišas matu krāsas. Lai iegūtu gaišāku brūnu krāsu, jūs varat nedaudz pievienot baltu krāsu vienlaikus, līdz tā ir sasniegusi vēlamo toni. Vienu no galvenajām krāsām var pievienot arī patīkami, neļaujot krāsai kļūt pārāk smilškrāsai un maigai. Pievienojot sarkanu vai dzeltenu, tas kļūst siltāks gaiši brūns, un zils pieskāriens padarīs vēsāku gaiši brūnu.

SILTAM PUTNAM

Silti brūni labi krāso ķieģeļus, siltus koka toņus un kokus saules gaismā. Lai padarītu brūnu siltāku, eksperimentējiet ar sarkanās un / vai dzeltenās krāsas pievienošanu vienlaikus. Ja maisījums kļūst pārāk silts, varat to pievienot nedaudz zilas krāsas, lai to atdzesētu.

PAR VĒSTU PUTNU

Forši brūni labi krāso vēsus koka toņus, ziemojošus kokus un tumšus matus vai kažokādas. Lai padarītu jūsu brūno vēsāku, eksperimentējiet ar to, ka pamata brūnajam maisījumam nedaudz pievienojat zilu krāsu. Ja tā kļūst pārāk zilgana, varat pievienot nedaudz vairāk sarkanās un dzeltenās krāsas, lai tā atkal nonāktu brūnā teritorijā.

PAR TUMŠĀKU BRUŅU

Tumšāki brūni labi krāso matus, krēslas ainas un tumšu koku. Lai arī var būt vilinoši radīt tumši brūnus toņus, izmantojot melnu krāsu, tas bieži var radīt dubļainus toņus. Tas var noderēt jūsu glezniecībai, bet bieži tas nedarbojas. Brūnā krāsā, kas ir tumša, bet joprojām ir gaiša, maisījumam pievienojiet tumši zilu krāsu, piemēram, ultramarīnu.