Pabeidziet savu pirmo nevainojamo gleznu

Mūsdienu gleznās bieži tiek demonstrēti visdažādākie specefekti - it īpaši, ja attēli ir abstrakti. (Padomājiet Džeksonu Polloku, Morisu Luisu un Helēnu Frankenthaleri.) Daudzus no šiem efektiem var sasniegt, ielejot akrila krāsu. Ielešana ir lielisks veids, kā izlīdzināt nevēlamo tekstūru, iegūt marbleizētos efektus, bagātīgās krāsainās glazūras un pievienot dažus priekus krāsošanas procesā. Lai arī ieliešana ir samērā vienkārša tehnika, tā ne vienmēr ir vienkārša.

Akrila krāsas ielešanai ir divas kategorijas: pārklātas un mazgājamas. Katram no tiem ir vajadzīgs atšķirīgs process un tie rada atšķirīgus efektus. Šie noderīgie padomi un ieteikumi akrila krāsas ielešanai var palīdzēt pārvietoties pa visbiežāk sastopamajām liešanas problēmām ...

Padomi pārklājumu pagatavošanai

Pārklāts pārklājums var līdzināties eļļas krāsai un pastiprinās krāsas, jo spīdīgās saistvielas atspoguļo gaismu. Pārklātā traukā parasti izmanto akrila krāsas un vidēju savienojumu, nedaudz pievienojot ūdeni vai nepievienojot to. Krāsa rada šķidru formu vai slāni, kas atrodas uz gleznošanas virsmas, tāpat kā Džeksona Pollaka slāņainajos pilieniņos un augstas spīduma daļās.

 • Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet ielejošu barotni un saglabājiet ūdens piedevu mazāk par 40%.
 • Ielejošajiem nesējiem ir gan plānas, gan biezas viskozitātes. Katrs no tiem radīs atšķirīgus efektus. Lai noteiktu daudzumus, labs īkšķa noteikums ir plānot apmēram 2 unces plānas liešanas līdzekļa, lai segtu 8 ”x 10” (20 cm x 20 cm) virsmu, un trīs unces biezākai liešanas videi.
 • Izvairieties no nejaušas ūdens pievienošanas plānām lejošām barotnēm. Vispirms mēģiniet izmantot nesēju pats, lai noteiktu, vai ir nepieciešams pievienot ūdeni.
 • Ļauj jebkuram pārmērīgam šķidrumam izlīst pāri krāsošanas virsmas malām, atbalstot virsmu ar traukiem vai blokiem visos četros stūros.
 • Izmantojiet izlīdzināšanas ierīci, lai pārliecinātos, ka izžūšanas laikā tas paliks līmenī.
 • Akrila krāsas ielejot, izmantojiet stingru pamatni, lai novērstu liekšanos. Ja izmantojat izstieptu audeklu, pārliecinieties, ka tas atrodas centra augšpusē, lai tas nenogrimtu.
 • Pirms ieliešanas uzklājiet traipu blīvētāju, pēc tam gruntējiet ar gesso. Tas novērsīs traipu nokļūšanu caur virsmu izlietajā slānī.

Padomi mazgāšanas traukiem

Izlietne mazgāšanai var līdzināties akvareļkrāsai un slāpē krāsas, jo akrila atšķaidīšanai tiek izmantots liels daudzums ūdens. Tas mudina krāsu iegrimt glezniecības virsmā, tāpat kā Helēnas Frankenthaleres krāsotajos audekla efektos.

 • Lai iegūtu labākos rezultātus, nelietojiet nesējus.
 • Krāsu stipri atšķaida ar ūdeni vismaz 1-1.
 • Apsveriet, kāda būs virsmas absorbcijas ietekme uz rezultātu. Mazgāšanas līdzeklis uz spīdīgas virsmas sadalīsies interesantu formu variācijās. Matu un absorbējošu virsmu mazgāšanas līdzeklis, piemēram, akvareļpapīrs, iesūcas virsmā, iegūstot vienmērīgu krāsainu traipu.
 • Pirms sākat akrila krāsas ielešanu, mainiet virsmas absorbciju, pievienojot akrila pastu vai želeju.
 • Centieties samazināt apstrādāšanu ar gabalu. Tā vietā žāvējot, ļaujiet krāsai un ūdenim pašam pārvietoties. Visbiežāk interesanti efekti, kas rodas ar mazgāšanas traukiem, bieži rodas laimīgos negadījumos.

 • Šķidrie akrili mazgāšanas reizēs piešķirs lielāku krāsu intensitāti nekā smagi ķermeņa akrili.
 • Jūs varat arī aizstāt akrila tintes, augstas plūsmas akrilus un airbrush krāsas lielākajā daļā mazgāšanas līdzekļu paņēmienu, lai iegūtu alternatīvus efektus.