Lūk, kā tikai 3 soļus apgleznot sarežģītus atstarojošus objektus

Gleznot spīdīgas lietas var būt biedējoša iespēja. Galu galā vienkārši paskatieties uz visām niecīgajām pārdomām un ēnām, kuras viņi met! Šāda veida priekšmetiem ir nepieciešams nedaudz vairāk laika un smalkumu, taču tos ir vieglāk zīmēt un gleznot, nekā varētu domāt.

INSTRUMENTI ŠAI PAMĀCĪBAI:

Gleznojot pārdomas, man ir noderīgi izmantot akrila krāsu. Šis materiāls man patīk, jo to var viegli atšķaidīt ar ūdeni, un tas arī labi slāņo. Kad ir laiks pievienot izceltus vai plānas ēnas, ja nepieciešams, krāsu var uzklāt uz citām krāsām.

Es gleznoju karoti uz koka virsmas, tāpēc manas akrila krāsas ir minimālas: melna, balta, dzeltena un sadedzināta sienna. Es esmu iekļāvusi arī savu iecienīto līnijpārvadātāju suku. Tas palīdz padarīt sīkas, smalkas zīmes, kuras redzat pārdomās.

1. Solis: Sāciet ar detalizētu zīmējumu.

Manas veiksmīgākās gleznas nāk no rūpīgi izplānota zīmējuma. Tā kā, veidojot pārdomas, ir tik daudz mazu detaļu, ieteicams, lai tās visas iepriekš būtu novietotas uz papīra vai audekla. Zīmulis ir daudz piedodošāks nekā krāsa! Padomājiet par to kā par savu “ceļvedi”, kuru izmantosim gatavajai gleznai.

Sāciet ar vispārīgu tēmas izklāstu. Pēc tam dodieties pa sadaļām un ierakstiet redzamās formas - katru mirdzumu un ēnu. Daži pārdomas būs pārdomu iekšpusē!

Padoms: Es sadalīju lietas mazākās daļās, lai nejustos satriekts. Piemēram, karotes galva ir viena sadaļa, bet rokturis - otra. Pirms pārejat uz citu sadaļu, koncentrējieties uz zīmēšanu, ko šajā apgabalā varat redzēt

2. Solis: Sāciet gleznot veidnēs.

Vissmagākā daļa ir beigusies! Kamēr esat rūpīgi uzzīmējis savu priekšmetu, pamanot katru formu, mēs tagad tikai aizpildām tukšās vietas. Atkal sāciet vienā gleznas sadaļā un strādājiet no turienes. Es uzskatu, ka ir vieglāk strādāt pie katras mazās formas atsevišķi, krāsojot tās krāsu un toni, pirms pievērsties nākamajai. Pēc neilga laika mazās kontūru formas sāks izskatīties saliedētas. Saglabājiet izceltās un smalkās ēnas (tās, kuras redzat uz objekta malas) vēlākai izmantošanai.

Ievērojiet krāsas un apgaismojumu, kas ieskauj jūsu objektu. Vai tās ir siltas gaismas? Foršas gaismas? Kādas sienas vai galdi? Tas viss ietekmēs jūsu krāsu sajaukšanos.

Tā kā mana karote atrodas uz koka virsmas, tās malām ir brūngani dzeltens nokrāsa. Kaut arī atstarojumi pulcējas trauka vidū, tie tomēr šķiet vēsāki, un tos ietekmē baltā gaisma, kas no tām atslābst.

3. Solis: BEIDZIET AR AUGSTĀKAJIEM UN Smalkām ēnām.

Tagad ir laiks uzlabot savu gleznu. Iemērciet plānāko suku jums tumšākajās tumšākajās daļās un uzklājiet tās uz objekta dziļajām grēdām un malām. Tas padarīs citas krāsas popu un piešķir skaņdarbam struktūru - izskatīsies, ka viss nonāks uzmanības centrā!

Pēc tam iemērciet suku baltā un / vai ļoti vieglā pigmentā. Pēc tam nokrāsojiet tos uz mirdzumiem un izceļ. Tas jūsu objektam radīs apaļuma un dimensijas sajūtu.